چهاردهمین کنگره بین‌المللی انگل‌شناسی (کره جنوبی)

شهریور ۱۰, ۱۳۹۷


چهاردهمین کنگره بین‌المللی انگل‌شناسی (ICOPA XIV) با حضور تقریباً ۲۰۰۰ نفر پارازیتولوژیست از ۱۰۰ کشور جهان در روزهای ۱۹ تا ۲۴ آگوست در شهر دئگو (Daego) کره جنوبی برگزار شد. بعد از ژاپن، کره جنوبی دومین کشور آسیایی است که میزبان این کنگره شده است.
انجمن انگل‌شناسی و طب گرمسیری کره جنوبی و فدراسیون جهانی انگل‌شناسان (World Federation of Parasitologists; WFP) مشترکاً سازمان‌دهنده ICOPA 2018 بودند. شعار و تم اصلی این کنگره «انگل‌ها: زیان‌ها و فواید آنها برای حیوانات و انسان‌ها» بود و شرکت‌کنندگان درباره موضوعات داغ این رشته، بیماری‌های انگلی، واکسن‌ها و داروها و پیشرفت‌های جدید در این زمینه به بحث و تبادل تجربه و دانش پرداختند.
در همین کنگره، شورای فدراسیون جهانی انگل‌شناسان (WFP)، کشور دانمارک را به عنوان میزبان کنگره پانزدهم (ICOPA XV) تعیین کرد و پرچم WFP به صورت نمادین به نماینده انجمن انگل‌شناسی دانمارک اهدا شد. کنگره بعدی در روزهای ۲۱ تا ۲۶ آگوست ۲۰۲۲ در شهر کپنهاگ، پایتخت دانمارک برگزار خواهد شد. سایت رسمی کنگره دانمارک و صفحه فیس‌‌بوکش از همین حالا راه‌اندازی شده است که لینکشان در زیر می‌آید.
آدرس سایت کنگره: http://www.icopaxv.dk
صفحه فیسبوک کنگره: https://www.facebook.com/ICOPAXVdk


Filed under: دسته‌بندی نشده

۱ دیدگاه نوشتن دیدگاه

  • 1. انگل‌شناسى پ&hellip  |  شهریور ۱۸, ۱۳۹۷ در ۱۰:۵۰ ب.ظ

    […] چند پست قبل‌تر خبر برگزاری چهاردهمین کنگره بین‌المللی انگل‌شناسی […]

نوشتن دیدگاه

(required)

(required), (Hidden)

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

TrackBack URL  |  RSS feed for comments on this post.


فید مطالب: مشترک شوید!

RSS

دسته‌بندی موضوعی

آرشیو ماهیانه

انجمن‌‌های علمی

پیوندها

سایت‌های تخصصی

اطلاعات